خبر خوان تولید شده توسط شرکت رسانه

با این که بیش از روزی ده ساعت با کامپیوتر و اینترنت در ارتباطم اما کمتر پیش می آید که وقتم را برای دیدن سایت های خبری بگذارم. نه این که از خواندن خبرها لذت نمی برم یا دوست ندارم نه بلکه بخاطر این علاقه بیش از حد یکباره نگاه می کنم و می بینم بیش از ساعتی را در حال خواندن خبرها سپری کرده ام. حال یک اپلیکشن جدید به کمک آمده است و با آن در تاکسی خبر خواندن را انجام می دهم ولی قبلا چون باید مدام ادرس ها را تایپ می کردم برایم کمی سخت بود ولی این اپ با دسته بندی نسبتا خوبی که انجام داده بیش از ۵۰ سایت را در اختیار من گذاشته که آن ها را یکی پس از دیگری و با یک کلیک نگاه می کنم و خبر را می خوانم و به بعدی می روم.

در توضیحات برنامه آمده است که: تکه های خبر بیش از ۵۰ سایت خبری، سیاسی، ورزشی، اقتصادی، طنز و … را اختیار شما می گذارد. شما به ۸ دسته از سایت ها دسترسی دارید که شامل: سایت های خبری، خبرگزاری، روزنامه ها، ورزشی، اقتصادی، تکنولوژی، متفرقه و طنز می باشد، که هر کدام شامل ۶ سایت مهم و اصلی هر بخش است. برای صرفه جویی در وقت شما گزیده اخبار روز را در سرفصلی جدا به شما معرفی می کند.

تکه های خبر بسیار ساده طراحی شده است با این همه شما می توانید از طریق بخش راهنمایی نحوه استفاده را مرور کنید. در حقیقت این برنامه به دنبال آن است که پربازدیدترین سایت های ایران را در یک دسته بندی مشخص به مخاطب ارائه دهد تا در زمان مخاطب صرفه جویی شود. همچنین گزیده ای از مهمترین خبرهای روز و ورزشی را از همین سایت ها در یک ایتم جداگانه معرفی می کند. بنابراین هیچ تولیدی صورت نمی گیرد و تنها یک دسته بندی و راه میان بر تهیه شده است. خبرگزاری های: ایرنا ایلنا ایسنا فارس مهر تسنیم. سایت های فرارو تابناک خبرانلاین افتاب مبارز تاریخ ایرانی و… روزنامه های کیهان ایران جمهوری اسلامی همشهری اطلاعات اقتصاد روز خبر ورزشی ابرار ورزشی ورزش ۳ نود و… بخشی از عنوان های پوشش داده شده در این برنامه هستند.

می توانیداز گوگل پلی یا از بازار دانلود کنید. حتما آن را بیازمایید خوشتان خواهد آمد.


نظر شما چیست؟